Sada signalizátorov Q9-TX 2+1 pozostáva z 2ks signalizátorov so zabudovaným vysielačom Q9-TX, prijímačom RX-2 a kufríkom. K tejto základnej sade je možné kedykoľvek dokúpiť ďalšie signalizátory Q9-TX (maximálne celkové množstvo sú 4ks) a PIR čidla (maximálne celkové množstvo sú 3ks). Dosah súpravy je až 1km!


Zvýhodnená sada s pohybovým čidlom GRÁTIS!


Na výber máte z 3 typov sád:

- Sada Flajzar Q9-TX 2+1 (2x signalizátor, 1x prijímač) ku ktorej je zdarma jednosmerné čidlo Flajzar ALF01

- Sada Flajzar Q9-TX 3+1 (3x signalizátor, 1x prijímač) ku ktorej je zdarma obojsmerné čidlo Flajzar ALF02

- Sada Flajzar Q9-TX 4+1 (3x signalizátor, 1x prijímač) ku ktorej je zdarma obojsmerné čidlo Flajzar ALF02


Signalizátor Q9-TX

Spoľahlivosť, vysoká odolnosť voči vode a vlhku, množstvo funkcií, nízka spotreba energie, moderný dizajn, vysoká kvalita použitých materiálov, pogumovaný povrch... toto sú základné charakteristiky Q7. Umožňuje nastavenie výšky tónu, hlasitosti, citlivosti posuvu vlasca, signalizuje spätný záber (opticky ako aj akusticky). Doplnený bol novovu funkciou "MUTE", ktorá krátkym stlačením tlačítka vypne všetky zvuky. Slúži pre pokojné nastavenie prúta. Funkcia sa zruší, alebo automaticky vypne po 60 sekundách. Širka vidličky pre uloženie prúta je 17,7 mm. Signalizátor je napájaný 2 článkami LR-01. Model TX je navyše osadený vysielačom pre pripojenie k prijímaču model RX2.


Prijímač RX-2

Revolučný prijímač diaľkového príposluchu. RX2 má zabudovanú internú anténu, nový dizajn, pogumované telo. Môžte ho nosiť na krku, alebo postaviť na stôl. Spoľahlivo prenáša záber až zo 4 signalizátorov FISHTRON Q9-TX. RX-2 umožňuje pripojenie až 3ks alarmových čidiel Q-PIR určených pre sadu Q9. Má zabudovanú LED lampu, ktorá môže byť aktivovaná v prípade záberu, čo oceníte hlavne v noci. RX-2 má modernú elektroniku, ktorá je napájaná jedným článkom typu AAA. Nízky stav batérie je inteligntne signalizovaný už v predstihu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Sada Flajzar Q9-TX 4+1

  • Výrobca: Flajzar
  • Kód produktu: FLA-Q9-TX-41
  • Dostupnosť: Skladom
  • 562.90€